Ugnė Zakarauskaitė

Trenerė-choreografė

Brief info

Šokis Ugnės gyvenime sukasi jau nuo mažų dienų, viskas prasidėjo nuo pramoginių šokių, toliau keliavo tautiniai šokiai, o būdama dar paauglė pasuko į vis labiau populiarėjanti „show dance“ šokių stilių pas trenerį Vaidą Kunickį, kuris įkvėpė judėti vis pirmyn ir siekti savo tikslų šokių pasaulyje. Šiuo metu Ugne domisi „Comercial Dance“ arba kitaip vadinamu „Pop“ šokio stiliu, taip kad didelė ir neatsiejama dalis yra gatvės šokio stilius.

Patirties sukaupė šokdama televizijos projektuose, koncertuose, renginiuose ir, žinoma, kiekvieną dieną tobulindama save šokių aikštelėje. Kiekvienos treniruotės metu visada dalinasi savo patirtimi ir žiniomis su savo mokiniais.

10 metų dirba „Time To Show“ šokiu studijoje, treniruoja vaikus ir paauglius. Su komandomis iškovojo nemažai pergaliu konkursuose ir čempionatuose, nestovi vietoje ir juda tik pirmyn.

„Muzika, judesys padeda atsiskleisti žmogaus asmenybei, įtraukia ir nepaleidžia, net nepajunti, kad tai tampa tavo didžiaja gyvenimo dalimi“ – sako trenerė Ugnė ir laukia Jūsų savo šokių pamokose.