Rūta Astrauskaitė

Trenerė-choreografė

Brief info

Rūta Astrauskaitė Time to show studijos šokėja, trenerė ir choreografė. Jau du metus kaip ji vadovauja Time to show Marijampolės filialui.

Rūta šoka jau 16 metų ir yra išbandžiusi įvairius šokių stilius. Būdama 10—ies metų pradėjo šokti Marijampolės šokių kolektyve Vilga, kur iki 18 metų šoko šiuolaikinius, tautinius, linijinius, modernaus šokio stilius bei maršus prie orkestrų, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Nuo 19—os metų persikėlė į Kauną ir jau 7 metai kaip šoka Time to show studijoje gatvės stiliaus šokius. Su Time to show yra laimėjusi nemažai prizinių vietų konkursuose ir čempionatuose, dalyvavusi įvairiuose TV projektuose bei kituose renginiuose.

2016 m. ji tapo sertifikuota Salsation trenere ir pradėjo vesti šias treniruotes suaugusiems Time to show studijoje Kaune ir Marijampolėje.
Taip pat 2016 m. ji įgijo trenerio kvalifikacijos laipsnį Lietuvos aerobikos federacijoje bei 2018 m. įgijo Sporto edukologijos magistro laipsnį Lietuvos sporto universitete.

Nuo 2017 m. ji veda gatvės stiliaus šokių treniruotes vaikams Kaune ir Marijampolėje. Su savo grupėmis dalyvauja įvairiuose renginiuose ir konkursuose, yra iškovoję nemažai prizinių vietų. Ji neįsivaizduoja savęs be šokio, sporto ir muzikos. Rūta paprasta, nuoširdi, draugiška, komunikabili ir laukia jaunųjų šokėjų savo treniruotėse.